TASUTA TRANSPORT pakiautomaati alates 99€ ostust.
KAUBAMÄRGID

Petersport on klassikaline spordikauplus, mille laia valiku hulgast leiad nii Lifefit, Gymstick, Amaya kui Yate kaubamärkide treeningvahendeid nagu hantlid, võimlemismatid, massaažirullid ja palju muud. Pakume põnevaid treeningvahendeid kodusteks treeninguteks ja klassikalisi sporditarbeid, mida kasutatakse koolides, lasteaedades ja spordiklubides.

Meie palliseinalt leiab Adidase, Nike'i, Wilsoni ja Molteni korvpalle, võrkpalle ja jalgpalle. Samuti on Wilson Peterspordis esindatud tennise- ja sulgpallivarustusega. Tootevalikusse kuuluvad ka Atemi lauatennisereketid ning Rucanori ja Joola lauatennisepallid.

Ujumisvarustusest on kaupluses müügil ujumisprillid, -mütsid ja ujumisriided kaubamärkidelt Speedo ja Aqua-Speed, samuti Adidase ja Nike'i plätud.

Lisaks spordivahenditele on meie tootevalikus jalatseid ja riideid tunnustatud kaubamärkidelt nagu Adidas, Nike, Salomon, Luhta, Icepeak, Rukka, 4F ja teised.

Suvises tootevalikus on ka Saksa matkafirma High Peak telgid, magamiskotid ja matkamatid.

2020. aastal lisasime kauplusesse tooteid uuelt ja põnevalt kaubamärgilt 4F ning kompressioonitooteid Soome brändilt Zero Point: sokid, põlvikud, säärised ja varrukad.

2021. aasta kevadest on Peterspordis taas müügil kvaliteetsed Sure Shot korvpallikonstruktsioonid, korvpallirõngad, tagalauad, ning korvpalli- ja võrkpallivõrgud.