TASUTA TRANSPORT pakiautomaati alates 99€ ostust.

TELLIMINE

Kauba tellimiseks vali tooted ja vajuta nupule Lisa ostukorvi. Ostukorvi sisu nägemiseks vajuta ostukorvi ikoonile (lehe ülemises paremas nurgas) ja seejärel Vaata ostukorvi nupule.

Kui kõik tooted on ostukorvi lisatud, vajuta ostukorvi ikoonile ja Vaata ostukorvi nupule. Avaneb ostukorvi lehekülg, kus on näha kõik tellimusse lisatud tooted. Seal saab muuta toodete koguseid ja vajadusel ostukorvist eemaldada, samuti valida kättesaamise viisi.

Kui ostukorv on kokku pandud, vajuta ostukorvis Edasi kassasse nupule, et asuda tellimust vormistama. Tellimuse vormistamiseks täida nõutud väljad ja vajuta Edasi maksmise juurde. Seal vali sobiv makseviis ja siis vajuta nupule Vormista ost, et valitud viisil maksta.

Kui valisid makseviisiks Luminori, siis suunatakse edasi Luminori e-kaubanduse portaali, kus saad ostu eest tasuda Eesti enimlevinud pangakontode ja maksekaartidega. E-mailile saadetakse tellimuse kinnitus ja pärast edukat maksmist võetakse tellimus kohe töösse.

Kui valisid makseviisiks pangaülekande, saadetakse e-mailile tellimuse kokkuvõte koos juhistega pangaülekande sooritamiseks. Tellimus võetakse töösse pärast makse laekumist.

NB! Kui tellimuse vormistamine mingitel põhjustel katkeb, saad naasta eeltäidetud ostukorvi juurde ja uuesti proovida.